ПолиграфияИнфо група dotbrain.eu ПринтГайд магазин TheDigitalPrint.info ПолиграфияИнфо ПринтСток БГОферта ПринтИдея
Error: Embedded data could not be displayed.

Въпроси и отговори
Какво е ∆E?
Мога ли да импортвам EPS, създаден от Adobe Illustrator в CorelDRAW? Има ли някакво...
Как мога да направя персонализирани продукти?
Предпечат
Как да печатаме правилно използвайки icc профили в Adobe Photoshop
Безплатни шрифтове за Хелуин
PDF - индустриален стандарт в печатните технологии

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Необходимо ли е според вас uskudama да получи извинение?
да 0%  0%  [ 0 ]
не 100%  100%  [ 17 ]
Общо гласове : 17
Автор Съобщение
 Заглавие: В продължение на темата за вярното цветовъзпроизвеждане
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2009, 21:39 
Старо куче - медалист

Ето какво ми написа uskudama на лично съобщение:
uskudama към Jonata

Цитат:
Цитат:
Jonata написа:
Колега uskudama,
Къде съм в отбора не е трудно да прецениш, стига да прочетеш мненията ми. Също, ако хвърлиш едно око на списъка с модераторите. Предупреждавам (за втори път), че ако незабавно не смениш менторския тон, който използваш от самото си влизане тук, ще бъда принуден да ползвам някои от прерогативите, които членството ми в горния писък ми дава.

Колега,
Мненията които прочетох от вашите постове, са нагли и саркастични.
Тези които прочетох, са повечето не-изразяващи мнение, а обида, сарказъм или пренебрежение към тези които задават въпроси или искат тговор.
Тъй като това противоречи на правилата на този форум на който вие сте модератор...???, бих го повдиганал в тема, която да реши дали сте достатъчно квалифициран за да останете на този пост.
Желая да ми се извините лично или ще постна темата като самостоятелна.

Това е моят отговор (също на лс):
Jonata към uskudama
Цитат:
Колега,

Аз стоя зад всяко свое мнение, включително и по темата, която обсъждаме. Ако вие имате становище, различно от моето, аз моля да представяте логични аргументи, които не включват упоменаване на това колко сте велик, следователно думите ви следва да бъдат приемани като истина от крайна инстанция.
Според мен, добре е първо да си заработите име в този форум, например като давате точни и работещи отговори на конкретни проблеми, а след това да претендирате за позицията, която смятате че ви се полага по рождение.
Нямам против тази дискусия вместо на л.с. да бъде публична.

Бих искал да помоля аудиторията за отговор на въпроса

Последна промяна Jonata на 26 Дек 2009, 21:50, променена общо 1 път

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2009, 21:50 
Старо куче - медалист
Аватар

"... посрещат, по акъла изпращат..."

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2009, 12:00 
Срамежлив

Този форум отдавна спря да бъде полезен на хората с въпроси, каквато надявам се е била първоначалната идея на създателите, а се превърна в място за мерене на...... Тъжно

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2009, 12:07 
Старо куче - медалист

Този форум винаги е бил и си остава полезен за хората с въпроси. Само че за хората, които задават въпроси, които са им на нивото или съвсем мъничко над него, както и за хората, които са дошли тук и да получават, но и да ДАВАТ.

Няма как да е полезен за всички, най-малко пък за онези, които искат някой да им свърши работата и да им спести усилията да се научат сами да вършат онова, с което се предполага, че трябва да си заслужават парите ;-) А, и които, когато не получат това, което считат, че им се полага по право, се държат сърдито или дори гневно.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2009, 15:29 
Старо куче - медалист

luboyu75 написа:
Този форум отдавна спря да бъде полезен на хората с въпроси, каквато надявам се е била първоначалната идея на създателите, а се превърна в място за мерене на...... Тъжно

Този форум винаги е бил и продължава да бъде място, в което хората с интереси към дадената област могат да общуват. Да го разглеждаш само като място в което има някакви, които са законово задължени да отговарят, а по-добре да правят вместо, е все едно да твърдиш, че единственото предназначение на държавата е да се грижи за социално слабите.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2009, 20:53 
Старо куче - медалист
Аватар

Резултатите от анкетата са видни!

Апелирам към толерантност и взаимно уважение. Безмислени са личностни нападки при положение, че при малко търпение колеги, може да сте си взаимно полезни.

Моля, новодошлите да се съобразяват с правилата и с хората допринесли за развитието на форума, били те модератори или не.
Подчертавам , че няма да се толерират дребнави безпочвени нападки към хора, особено заслужили за развитието на форума.

Искам пак да напомня, че е далеч по-добре да използвате форума за да получите или дадете информация или пък да създадете контакт, който би ви помогнал в последствие на работата ви. Възползвайте се от тази възможност!!!

Напомням ви, че е коледните празници са време подходящо за злоупотреба единствено с бира и бахур.

Весели празници на всички.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2009, 22:34 
Старо куче - медалист
Аватар

в основната тема
thomas написа:
...Сигурен съм, че и ти, и те, се справяте чудесно, просто по различни начини. Всеки от вас е намерил своя верен път през хаоса от възможности и го счита за единствено верен. Повярвайте ми, пътища много, и верният не е един единствен...

P.S.
за малко да пропусна:
Честит Стефановден!

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа