www.printguide.info
https://printguide.info/forum/

Печат или гравиране въху силиконова гривна
https://printguide.info/forum/viewtopic.php?f=25&t=9848
Страница 1 от 1

Автор:  spliter_bg [ 20 Яну 2011, 10:48 ]
Заглавие:  Печат или гравиране въху силиконова гривна

Здравейте. Мой познат ме насочи към този форум. Имам питане :). Имам силиконови гривни/100 бр./ като на хотелите All in one inclusive който трябват да бъдат напечатани с мастило или гравирани. Пробвахме с тампонен печат, но при разтягане на гривната мастилото се напуква и пада, какъв вид печат трябва да се направи?. Питането ми е, можете ли да ме насочите към коя фирма да се обърна за такъв вид печатм който да е траен и при разтягане да не пада. Благодаря ви предварително за оказаната информация

Автор:  thomas [ 20 Яну 2011, 11:24 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

По принцип - към китайската фирма-производител на гривните, от която са се взели тези гривни. Гравирането на тези гривни не се прави после, то се прави още при производството им. Поне за мен вариант остава само надписването - въпрос на правилен избор на мастило е да не се напуква надписа.

Между другото, мисля че някак смесваш два филма. Гривните за "опръстеняване" на гости на хотели и партита са предназначени да не могат да се свалят, без да ги скъсаш/срежеш, и обикновено не са силиконови, а от някаква по-неразтеглива пластмаса, като се закопчават на ръката с капса, която не може да се откопчае. Силиконовите пък се носят доброволно, за да покажеш съпричастие към кауза, и най-вече за да се тупнеш по гърдите, че си дал пари за тази кауза.

Та всъщност каква точно е задачата?

Автор:  Maznio [ 20 Яну 2011, 12:27 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

това е единия вариант, ама той не става за хотели както отбеляза Тхомас.
viewtopic.php?f=25&t=1920

Автор:  spliter_bg [ 20 Яну 2011, 14:00 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

Да точно такава гривна :). Тя не е за хотел :), а просто направих аналогия с тези на хотелите, но явно съм ви подвел. :) Точно такава силиконова гривна ме интересува къде може да се направи-100 бр. като гривните може и да са от фирмата, амо може и ние да ги предоставим :). Тъй като не съм запознат с печат въху повърности и незнам къде и към как да се ориентирам

Автор:  Maznio [ 20 Яну 2011, 14:36 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

Тц.. Китай. Ще искат и големи обеми :-)

За фирма в Турция бях чел някъде, но дори там за 100 бр. не съм убеден , че някой ще се навие.

Автор:  spliter_bg [ 20 Яну 2011, 14:55 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

Е направо ме успокои :D :D :D . Мислих си във фирма която печати върху балони :), все пак балона е разтеглива и еластична повърхност като гривната. Мисля,че технологията която ползват за печат въху балоните би могла да се ползва и въху силиконовите гривни :), макар,че си дърдоря малко теоретично естествено. Иначе за Китай знам, те искат някави безобразни големи количества :), а сресдствата не са много :) и затова търся вариант който да е в БГ, но ако намеря ще го споделя веднага тук :), пък ако имате и други идеи и информация, моля да споделите :).

Автор:  thomas [ 20 Яну 2011, 18:43 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

Фирмата за балони е добра идея. Просто ги попитай, щом имаш гривните. Но всъщност фирмата за балони не прави нищо по-различно от тампонен печат със съответните мастила. Така че на теория и всеки ситар/тампонар може би трябва да знае какво мастило е нужно. Или поне по-знаещите такива.

Автор:  Maznio [ 05 Фев 2011, 22:22 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

Ето на това попаднах. Пише, че може и с печат и минимума е 100 бр.
Ако вършат работа пишете ако не да трия линка:
http://www.selektabg.com/productdetails.aspx?id=113

Автор:  Maznio [ 27 Юни 2013, 12:39 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

Тъй като за 2-3 години нещатата със силиконовите гривни са се променили, ще добавя коментари и няколко допълнителни линка.

Започвам с най-важния , който открих.
http://www.silikonovigrivni.bg/

Обясняват технологията, освен това сайта е на български. Според мен не са българи, а по скоро американци, което може да усложни доставката. Интересно е , че нямат минимално ограничение в броя гривни, които можете да си поръчате!!!!

Имате избор от щамповани (отпечатани) силиконови гривни, гравирани силиконови гривни, релефни силиконови гривни, цветните (оцветени)гравирани (инжектирано мастило) силиконови гривни, светещи силиконови гривни, UV силиконови гривни и 3d силиконови гривни.

На сайта им е посочена цена и дни за доставка, които са мнооооого приемливи.

Автор:  daniel [ 01 Фев 2014, 22:36 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

Виждам че темата е стара, но все пак.
печатам върху силиконови гривни и артикули,ако някой има интерес тел. 0899 683 972 Даниел.
За сега само с бял цвят.

Автор:  daniel [ 20 Фев 2014, 20:16 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

Да добавя,че вече разполагам с жълт,червен и син цвят.

Автор:  daniel [ 28 Яну 2015, 07:06 ]
Заглавие:  Re: Печат или гравиране въху силиконова гривна

.... и черно

Страница 1 от 1 Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/