Начало
Новини
Печат и печатни техники
Гъвкавостта на Müller Martini дава резултати на drupa



Гъвкавостта на Müller Martini дава резултати на drupa
Вторник, 15 Май 2012 ( прочетена 1763 пъти)
Müller Martini са постигнали успех в продажбите си на drupa благодарение на акцента си върху гъвкавите решения, които са подходящи както за офсет, така и за дигитален печат.
Компанията представи две основни нововъведения на изложението. Едното от тях е машината за производство на книги Alegro, която е подходяща и за цифров печат. Тя се продава изключително добре. Подписани са сделки с потребители от Австрия,Великобритания, Ирландия и Латвия, като има и потенциални купувачи и от други държави.
Другата световна премиера на Müller Martini, която се състоя на drupa, беше на системата за влагане на рекламни материали в издания FlexLiner, която също предизвика значителен интерес. Първата такава машина беше продадена на германска компания SKN.
Производството на книги се радва на особен интерес, каза изпълнителният директор Bruno Müller. „На тази drupa има голям интерес към книгите. Това се дължи на факта, че пазара на книги се развива много добре и хората се интересуват от машините ни.“ Компанията е подсигурила две продажби на новата система за подвързване на книги за цифров печат Pantera и две продажби на новата система за производство на брошури с телчета Primera C130.
Müller добави, че има продажби на различни машини от гамата на компанията. Представянето на новите продукти и демонстрацията на щанда е генерирало голяма „инерция на продажбите“ за цялото портфолио на компанията. Компанията е сключила и договори за продажба на ролната преса VSOP, както и на решения за довършване на книги с твърди подвързии, отпечатaни чрез цифров печат.
„Ключът към успеха ни е гъвкавостта, с която осигуряваме решения, подходящи за къси и дълги тиражи, както офсетови, така и дигитални и подходът ни, който осигурява цялостни решения с възможност за бързо превключване между поръчките и автоматизация“, добави Bruno Müller.

На снимката: Müller Martini Alegro
Източник: printweek.com
Текста написа: Мартин Новев

Избрани продукти и услуги
Следвай printguide.info тук
Свободни позиции в dotbrain.eu
Специални оферти