ПолиграфияИнфо група dotbrain.eu ПринтГайд магазин TheDigitalPrint.info ПолиграфияИнфо ПринтСток БГОферта ПринтИдея
Error: Embedded data could not be displayed.
Порталът за печатни технологии
bullet bullet bullet Полиграфия инфо спечели турнира EMA CUP 2010.

Полиграфия инфо спечели турнира EMA CUP 2010.

Понеделник, 28 Юни 2010 ( прочетена 5676 пъти)

Полиграфия инфо победи организатора ЕМА в оспорвания финал на турнира по мини футбол EMA CUP 2010 през изминалия уикенд. Турнирът се провежда за четвърта поредна година, благодарение на фирма ЕМА и лидера сред производителите на целулозни хартии MONDI.

монди mondi                                                                                            logo ema лого ема

Резултати:
Първо място: Полиграфия инфо
Второ място: ЕМА
Трето място: Фатум
Четвърто място: Перфект

наградата връчи Милан Дамянович
Купата на победителите връчи г-н Милан Демянович, търговски мениджър на целулозни хартии MONDI за България. На снимката: Христо Матеев /ЕМА/, Милан Демянович /MONDI/, Атанас Лазаров /капитан на отбора на Полиграфия инфо/, председателят на съдийската комисия доц. Йордан Иванов.

второ място за ема
Купата за второ място - в ръцете на  капитана на отбора ЕМА и Христо Матеев.

капитанът на отбора на Фатум
Купата за трето място - в ръцете на Методи Тошкин, капитан на отбора на Фатум.
Методи получи и лична награда за феърплей.

най-добър нападател Милен Пенчев
Най-добрият нападател е Милен Пенчев, Полиграфия инфо

най-добър защитник
Най-добрият защитник - Атанас Лазаров, капитан на отбора на Полиграфия инфо

най-добър вратар
Най-атрактивният играч - Георги Ангелов, ЕMA

Най-добър вратар - Емил Ангелов, ЕМА. Вратарят допусна само един гол в редовното време във всички мачове на турнира.

спонсорът
Заслужен медал получи и спонсорът, г-н Милан Демянович, търговски мениджър на целулозни хартии MONDI за България.
Благодарение на подкрепата на MONDI трите отбора получиха и парични награди.
Не знаем за останалите отбори, но наградата на Полиграфия инфо беше оползотворена подобаващо още същата вечер.

Турнирът се проведе на игрища на НСА, а участниците бяха фирми от каталожната търговия и печатния бранш: Полиграфия инфоЕма, Фатум, Перфект, ПК Д.Благоев, Актив Комерс, АЛЕГРОНю Бегс, Демакс, СпектърРопринт, Нео принт, Офис експрес, Печатница Дружба, Дедракс, Меркуриус.

Финалът между Полиграфия инфо и ЕMA беше напрегнат, като фирма ЕMA поведоха с гол в първото полувреме. Резултатът остана 0:1 в полза на ЕМА до второто полувреме, когато Полиграфия инфо изравниха и мачът завърши 1:1. За радост на публиката се стигна до дузпи, в които Полиграфия инфо победи и стана шампион.