Подготвяме печатното издание Polygraphy Info 2015

1971
Подготвяме печатното издание Polygraphy Info 2015

За седма година започваме подготовката на единствения печатен каталог на печатната индустрия и рекламното производство.

След последното успешно издание, с което дори получихме номинация за престижната награда за специални ефекти на FESPA AWARDS, и тази година ще ви покажем нещо различно.

 

 

Вижте цените и заявете своите рекламни позиции тук.

 

Фокусът за 2015 година е съдържанието.

Затова разделяме изданието на 3 книжки в една кутия.
Целта е каталогът да е ползваем за няколко души едновременно в една компания и всеки да може да ползва, това, което му е необходимо в момента.

 

Запазваме познатия формат 22х22, но подреждаме и разделяме съдържанието.

– книжка с индекс с фирми и контактна информация
– книжка с най-добрите полезни материали от сайтовете ни за годината с вкл. рекламни страници
– книжка с вложки

Възможности за реклама

За разлика от предишните години, сега предлагаме много повече позиции за представяне:

 

– по-ниски цени – за да дадем възможност на много повече фирми да се представят

– 3 пъти повече корици

– рекламни страници, разположени до тематични статии

за първи път в каталога! – Advertorial страници – полезни статии за конкретни машини, продукти и услуги

– още по-ниски цени за най-ефектния рекламен формат за рекламните изпълнители – рекламни вложки, които рекламните агенции и крайните клиенти могат да ползват като мостри.

 

Докато повечето каталози и списания свиват тиражите, миналата година ние увеличихме тиража на нашия каталог с 50%. Разпространението е изцяло под наш контрол и всяка бройка се изпраща до конкретен човек.

500 бройки от тиража достигат до: печатници, рекламни изпълнители, принт шопове, рекламни агенции, дизайн студия, уеб компании, които предлагат и принт услуги на клиентите си; организатори на събития, маркетинг и рекламни специалисти, мениджъри в рекламните отдели на големи компании.

250 бройки от тиража се продава в нашия online магазин.

Вижте цените и заявете своите рекламни позиции тук.

За контакти:
Ясен Георгиев
Мениджър проект
0876 835 222
yasen@printguide.info

Име: Десислава Тодорова

Професионален опит: Познава печатния бранш по-добре от страната на клиента. Над 10 години се занимава с организацията на рекламни кампании, медия планиране, събития и продажба на реклама. Образованието по "Масови комуникации" в НБУ със специалност "Продуцентство" й дава възможност да се занимава с рекламните кампании на големи концерти и събития. Има стаж в БТА като репортер - мястото, на което е научила как се пишат новините.

Настоящи занимания: В последните 15 години се е посветила на портала Printguide.info и свързаните с него сайтове. През повечето време се занимава с продажби на рекламните площи, но не малка част от времето си отделя в създаване на новите проекти към портала.
Създател на печатните издания "Принт идея", "Dotbrain - пътеводител на пазара на труда в печата и рекламното производство".

В свободното си време: активен блогър и любител-градинар.