Станете още по-конкурентни с решенията на Графотрейд ЕООД

968
Станете още по-конкурентни с решенията на Графотрейд ЕООД

Графотрейд ЕООД ще Ви помогне да станете още по-конкурентни с различни видове качествени довършителни машини от европейски производители, които са утвърдени имена, доказали се през годините с продуктите си.

 

Графотрейд ЕООД продава машините в България на следните производители:

  • Baumann Wohlenberg – прави книговезки ножове;
  • Wohlenberg – тристранни ножове и биндери;
  • APR Solutions – лепачо-сгъвачни машини;
  • MB Bauerle – сгъвачни машини за фармацията;
  • Kohmann – лепачо-сгъвачни машини;
  • Steinemann – ламиниращи машини;
  • Schmedt- довършителни машини за книги;
  • Unifold – кантиране на обли ръбчета и топъл печат;
  • Hang – перфориращи машини;
  • Renz – машини за перфорация и спирали;
  • Samed Innovazione – машини за твърди корици;
  • Bacciottini-машини за биговане и перфорация;
  • CP Bourg – биндери  и линии за довършителни дейности след дигитален печат;  
  • както и други индивидуализирани решения.

Графотрейд  ЕООД ще ви предложи машини в двете основни стратегически направления за развития на полиграфията.

Първото са опаковките – различни видове лепачо-сгъвачни машини с една и три точки на лепене. Възможности за обемни папки, пликове  и кутии. Управление на всички процеси от подаването до лепенето и  поставянето на двойнозалепваща се лента  чрез дисплей. Удобни и практични решения. 
https://www.graphotrade.com/bg/51-apr-solutions

Второто са довършителните дейности в областта на книгопроизводството.
https://www.graphotrade.com/bg/

Също така Графотрейд ЕООД ще Ви освободи от ненужното оборудване като потърси клиент за него. Това е наистина много предвикателна задача, предвид свръхпредлагането на употребявано печатно оборудване на световния пазар.

За повече информация и индивидуални консултации- г-н Христо Петров, управител на Графотрейд ЕООД, тел 0882 1111 09, мейл : office@graphotrade.com

Интернет портал за печатни технологии.